Jablotron představil v Birminghamu světovou technologickou novinku.

JA-100 klavesnice ESFUniverzální alarm JA-100, který se flexibilně přizpůsobí jak nárokům rozsáhlé firmy, tak potřebám domácností a zároveň je velmi jednoduše ovládaný, prezentoval český výrobce JABLOTRON ALARMS a.s.

Stalo se tak na nejvýznamnějším veletrhu zaměřeném na zabezpečovací techniku IFSEC 2011, který se v anglickém Birminghamu konal od 16. do 19. května. S novým alarmem se měli návštěvníci možnost seznámit v prostředí netradičně pojaté interaktivní expozice této společnosti, která byla v oboru poplachových systémů jediným českým zástupcem na veletrhu.

Nový alarm od Jablotronu. Část s klávesnicí pro zadání kódu, který však může nahradit přístupová karta. Případně lze obě možnosti kombinovat.„Vyslyšeli jsme požadavky trhu na flexibilní systém, který by zabezpečil firmy a další komerční prostory, stejně jako rezidenční objekty, a zůstal přitom přehledný a snadno ovladatelný pro uživatele,“ popisuje majitel Jablotronu Dalibor Dědek. Tyto zdánlivě neslučitelné požadavky byly uspokojeny nasazením revolučního ESF systému ovládání (Easy – Smart – Flexible), pocházejícího z vývojářské dílny Jablotronu.

Nový Jablotron alarm s převratným ESF systémem ovládání bude na českém trhu dostupný od letošního podzimu. Od září bude systém řady JA-100 zařazen do kurzů školení montážních firem a na konci září se pak představí odborné i laické veřejnosti v expozici podobné té v Birminghamu.

Článek na webu TechNet zde:http://technet.idnes.cz/jablotron-predstavil-svetu-alarm-ktery-sestavite-jako-lego-pqv-/tec_technika.aspx?c=A110519_140146_tec_technika_kuz

Zpráva Jablotronu: http://www.jablotron.cz/cz/Clanek/jablotron+predstavi+novy+zabezpecovaci+system+ja100+na+veletrhu+ifsec+v+birminghamu+uk

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář